• Головна
  • У Стрийській РДА відбулась робоча нарада з головами територіальних громад
09:18, 28 липня 2021 р.

У Стрийській РДА відбулась робоча нарада з головами територіальних громад

У Стрийській РДА відбулась робоча нарада з головами територіальних громад
27 липня, з ініціативи голови Стрийської міської ради О.Канівця, у залі засідань Стрийської РДА відбулась робоча нарада з головами територіальних громад щодо питань організації пасажирських перевезень між територіальними громадами Стрийського району, компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів та впровадження електронного квитка.
Відкрив нараду голова Стрийської РДА Богдан Янко. Слухачі мали можливість ознайомитись з презентацією автоматизованої системи диспетчерського управління транспортом (UA – GISTrek).
Для пасажира система диспетчеризації – це сучасний комплекс, який надає доступ до інформації про рух транспортних засобів як в відкритому джерелі даних за міжнародним стандартом GTFS, мобільних додатках та порталах, так і на зупинках транспортних засобів за допомогою електронних табло. Відповідно, буде повний контроль за перевезеннями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста #нарада #СтрийськаРДА #політика #пасажирські перевезення,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...