• Головна
  • На Стрийщині пройшов пізнавальний проєкт «Любов до Землі»
20:52, 20 серпня 2021 р.

На Стрийщині пройшов пізнавальний проєкт «Любов до Землі»

На Стрийщині пройшов пізнавальний проєкт «Любов до Землі»

На Стрийщині у молодіжному просторі «За горнятком» завершився навчально-пізнавальний екопроєкт «Любов до Землі», який допоміг учасникам підвищити рівень екологічної свідомості.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Екопроєкт «Любов до Землі» реалізовувався у декілька етапів. Розпочався захід форматом світового кафе «Еко-свідомість», у якому взяли участь професійні екологи та допомогли молоді ознайомитись з екологічними проблемами в громадах Львівщини, України та світу, їх причинами, наслідками та шляхами подолання.

«Сортування сміття, підпали трави, засмічення річок, озер та територій, неекономне споживання природних ресурсів – це одні із найважливіших екологічний проблемних питань, які підіймалися на проєкті та стосуються безпосередньо кожного з нас. Сучасна молодь свідома цього і такі екозаходи допомагають краще розуміти проблеми та спільно шукати шляхи їх вирішення, починаючи зі своїх громад» - зазначає Ольга Сподарик, фахівець відділу молодіжної політики Львівської ОДА.

За результатами заходу створили екопатруль швидкого реагування.

«Учасники екологічного проєкту отримали цінні призи та подарунки: сертифікати, вироблені з переробленого паперу, футболки, чашки та екоторбинки з логотипом заходу та надписом, що нагадує про шкоду підпалів трави. Таке заохочення спонукатиме молодь до подальшої участі у заходах такого формату задля формування глибокого розуміння проблеми» - зазначила Любов Костів, керівник проєкту та громадської організації «Молодіжне об`єднання «Активуйся».

У продовження проєкту відбувся велопробіг «Молодь за чисте довкілля», настільні ігри, ігри просто неба для молоді та сімей з дітьми, цикл презентацій, присвячених екологічним проблемам України та шляхам їх вирішення, а також  проведено Всеукраїнський конкурс малюнку на тему протидії підпалам «Не пали траву - збережи життя».

На завершення проєкту відбулась екопізнавальна подорож карпатським краєм. В межах подорожі учасники відвідали сучасну Вітроелектростанцію у Старому Самборі та зустрілись із молодіжною спільнотою «Dream Team STS». Під час зустрічі молодь обмінювалась думками та ідеями щодо покращення екологічної ситуації у своїх громадах.

Нагадаємо, екопроєкт «Любов до Землі» реалізовує громадська організація «Молодіжне об`єднання «Активуйся» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...