• Головна
  • Стрийська міська рада розпочинає опитування та консультації із громадськістю щодо облаштування Майдану Ринок
11:31, 27 серпня
1

Стрийська міська рада розпочинає опитування та консультації із громадськістю щодо облаштування Майдану Ринок

Стрийська міська рада розпочинає опитування та консультації із громадськістю щодо облаштування Майдану Ринок
Міська влада просить мешканців міста активно долучатися до обговорення. Завтра на сайті Стрийської міської ради та на офіційній сторінці у Фейсбуці опублікують анкету-опитувальник, яку зможе заповнити кожний охочий і в такий спосіб висловити власне бачення з облаштування найстарішої частини міста.
Майдан Ринок - серце середньовічного Стрия. Забудовувався він згідно з вимогами магдебурзького права. Площа має перпендикулярно-перехресну систему планування. Колись в центрі майдану Ринок була збудована ратуша, котра згоріла і не була відбудована. В будівлі знаходилося приміщення для радників і тюрма, а навколо – крамниці. У всі часи на Ринку відбувалися базари. Будинки, які зараз оточують майдан, побудовані після пожежі 1886 року. Із 46 споруд Ринку 13 є пам’ятками архітектури місцевого значення.
Термін збору електронних та письмових пропозицій: з 27 серпня по 15 вересня. Долучайтеся.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анна Андреева
29 серпня, 23:52
вибачте, що розмістив це в Інтернеті, але у мене немає вибору. Хіба я ніколи не вірив у чари кохання чи заклинання, поки не зустрів цього чарівника, коли цього року відвідав свого друга в Україні на бізнес -саміті. Я зустрічаю людину на ім’я доктор АЛАБА, яка була дійсно могутньою, і він міг би допомогти заклинаннями, які повернуть втрачених, коханців і чарівні гроші, магію чи магію для гарної роботи чи щастя. Я тепер щасливий. Я свідчу, тому що чоловік, за якого я хотіла вийти заміж, пішов від мене за 5 тижнів до весілля, і моє життя перевернулося з ніг на голову, тому що наші стосунки тривали 3 роки. Я дуже любив його, але його мати була проти нас і не мала добре оплачуваної роботи. Коли я зустрівся з цим чарівником, я розповів йому, що сталося, і пояснив йому ситуацію. Спочатку я був нерішучим і підозрілим, але я просто спробував. І за два дні, коли я повернувся до Німеччини, мені подзвонив друг (нині чоловік) і прийшов до мене, і я попросила вибачення, що все домовилися з його матір’ю та сім’єю і отримала нову співбесіду, щоб одружитися. Я не повірив тому, що доктор АЛАБА просто запитав моє ім’я, ім’я мого друга та все, що я хотів. Ну, тепер ми щасливі в шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: тепер ми щасливі в шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: тепер ми щасливі в шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна адреса: [email protected] Ви також можете зв’язатися з ним через WhatsApp / viber за цим номером +2349039885856.
Оголошення
live comments feed...