• Головна
  • Розірвало нирку на стадіоні: львівські лікарі врятували 14-річного хлопчика зі Стрийщини
12:28, 27 серпня
1

Розірвало нирку на стадіоні: львівські лікарі врятували 14-річного хлопчика зі Стрийщини

Розірвало нирку на стадіоні: львівські лікарі врятували 14-річного хлопчика зі Стрийщини

У Львові лікарі прооперували 14-річного хлопчика, який вдарився на стадіоні. Внаслідок інциденту в нього розірвалась нирка, але медикам вдалось її зберегти.

Нещодавно урологи Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "Охматдит" врятували 14-річного хлопчика, у якого розірвало нирку. Дитина приїхала зі Стрийщини.

Маленький пацієнт розповів, що він разом із друзями був на стадіоні. Хлопчик випадково зачепився і вдарився в бік об металеву урну. Після цього підліток повернувся додому й почав блювати.

Хлопчик не одразу розповів про інцидент батькам. Вранці він побачив кров у сечі. Підліток злякався та сказав про усе мамі. Зі Стрийської районної лікарні маленький пацієнт потрапив в "Охматдит" з гематомою печінки та розривом нирки.

Фото: Охмадит


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анна Андреева
29 серпня, 23:52
вибачте, що розмістив це в Інтернеті, але у мене немає вибору. Хіба я ніколи не вірив у чари кохання чи заклинання, поки не зустрів цього чарівника, коли цього року відвідав свого друга в Україні на бізнес -саміті. Я зустрічаю людину на ім’я доктор АЛАБА, яка була дійсно могутньою, і він міг би допомогти заклинаннями, які повернуть втрачених, коханців і чарівні гроші, магію чи магію для гарної роботи чи щастя. Я тепер щасливий. Я свідчу, тому що чоловік, за якого я хотіла вийти заміж, пішов від мене за 5 тижнів до весілля, і моє життя перевернулося з ніг на голову, тому що наші стосунки тривали 3 роки. Я дуже любив його, але його мати була проти нас і не мала добре оплачуваної роботи. Коли я зустрівся з цим чарівником, я розповів йому, що сталося, і пояснив йому ситуацію. Спочатку я був нерішучим і підозрілим, але я просто спробував. І за два дні, коли я повернувся до Німеччини, мені подзвонив друг (нині чоловік) і прийшов до мене, і я попросила вибачення, що все домовилися з його матір’ю та сім’єю і отримала нову співбесіду, щоб одружитися. Я не повірив тому, що доктор АЛАБА просто запитав моє ім’я, ім’я мого друга та все, що я хотів. Ну, тепер ми щасливі в шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: тепер ми щасливі в шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: тепер ми щасливі в шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна адреса: [email protected] Ви також можете зв’язатися з ним через WhatsApp / viber за цим номером +2349039885856.
Оголошення
live comments feed...