• Головна
  • У Стрию розпочалась реконструкція стадіону «Сокіл»
11:13, 30 серпня 2021 р.

У Стрию розпочалась реконструкція стадіону «Сокіл»

У Стрию розпочалась реконструкція стадіону «Сокіл»

Після капітального ремонту сучасна спортивна арена зможе приймати три тисячі глядачів Реконструкція стадіону проводиться у межах відзначення 110-ої річниці створення місцевого ФК «Скала», яку святкуватимуть 18-19 вересня цього року. Клуб є одним із найстаріших в Україні і на даний час успішно виступає у Прем’єр - лізі Львівської області. Слід зазначити, що «Скала» свої тренування проводить на стадіоні «Сокіл».

«Стадіон «Сокіл» має давню історію, він був створений ще у далекому 1920 році як спортивний парк Генріха Йордана і розташовувався на території площею 15 гектарів. За столітню історію існування стадіону на ньому відбувались різноманітні події: фестини, свята, а також місцеві, обласні та міжнародні спортивні турніри і змагання. Надзвичайно приємно, що у рідному місті поступово розвивають та відновлюють спортивну інфраструктуру. Це основа для розвитку масового спорту та здорової нації. Можливо, тут будуть тренуватись майбутні оліймпійські чемпіони, які прославлятимуть нашу рідну Стрийщину», - розповів голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк.

Стадіон «Сокіл» увійшов до переліку об‘єктів, на котрі передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного і місцевого бюджетів. Реконструкція відбувається в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Загальна вартість проєкту становить близько 28 мільйонів гривень. Цьогоріч на роботи скерували 7 мільйонів з обласного бюджету та 5 мільйонів з місцевого. В серпні з державного бюджету виділено субвенцію в розмірі 15 мільйонів гривень.

У межах проєкту запланована реконструкція адміністративного будинку стадіону з підведенням інженерних мереж, облаштування трибун, футбольного поля з системою поливу, проведення благоустрою території. Після капітального ремонту сучасна спортивна арена зможе приймати близько трьох тисяч глядачів.

Будівництво об’єкту буде проводитися в три етапи. Цьогоріч розпочався перший етап. До кінця року на стадіоні облаштують нове покриття основного футбольного поля, доріжок для бігу та стрибків. З’явиться поле для міні-футболу, майданчики для волейболу, баскетболу та нові тренажери.

«Стрий має великий потенціал для розвитку футболу. Тут є традиції, якими можна пишатися. «Сокіл» - це надзвичайно важливий об’єкт для міста та усієї громади. Є великі сподівання, що новий сучасний стадіон стане місцем не тільки для проведення спортивних тренувань її мешканців, але й дозволить проводити спортивні змагання обласного та всеукраїнського рівнів», - зазначив член Стрийської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Любомир Ворко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...