• Головна
  • У Стрийській РДА відбулася нарада керівництва з представниками місцевих рад, які відповідають за ведення військового обліку
12:59, 31 серпня 2021 р.

У Стрийській РДА відбулася нарада керівництва з представниками місцевих рад, які відповідають за ведення військового обліку

У Стрийській РДА відбулася нарада керівництва з представниками місцевих рад, які відповідають за ведення військового обліку
Вчора, 30 серпня, у межах підготовки до цьогорічного осіннього призову громадян на строкову військову службу, у Стрийській райдержадміністрації відбулася нарада керівництва РДА з представниками місцевих рад, які відповідають за ведення військового обліку.
У нараді також взяли участь начальники Стрийського, Жидачівського, Миколаївського та Сколівського відділів Стрийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
«Прошу докласти максимум зусиль для якісного проведення чергового призову. Проаналізуйте сьогоднішній стан справ з підготовки до осінньої призовної кампанії та врахуйте помилки, які мали місце весною. Налагодьте між собою взаємодію, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо виконати планове завдання», – зазначив, відкриваючи нараду, голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко.
Особливу увагу під час наради звернули на питання порядку ведення персонально-первинного військового обліку призовників та їх оповіщення.
Перший заступник голови РДА Андрій Вовчастий, як голова призовної комісії, наголосив, що потрібно активізувати роботу з оповіщення призовників про прибуття їх до військового комісаріату та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з призовниками про умови проходження строкової військової служби у Збройних Силах України.
За результатами наради надані відповідні доручення та рекомендації щодо якісної підготовки за всіма напрямками роботи до проведення у Стрийському районі осіннього призову громадян на строкову військову службу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...