• Головна
  • Триває конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України “Безпечна Україна”
16:53, 4 жовтня

Триває конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України “Безпечна Україна”

Триває конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України “Безпечна Україна”
12 жовтня 2021 року відділ молодіжної політики управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради проведе конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України “Безпечна Україна”. Метою конкурсу є підтримка бійців АТО, плекання патріотичних почуттів у молодого покоління та розвиток творчого потенціалу обдарованих дітей та молоді.
Взяти участь у конкурсі запрошують учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 16 років Стрийської громади. Конкурс проводитимуть у трьох вікових категоріях одночасно: І категорія — 6-9 років, ІІ категорія — 10-13 років, ІІІ категорія — 14-16 років. Формат малюнків А-3. Тематика – мужність бійців, що стоять на сторожі цілісності України. У кожній віковій категорії журі визначить по три переможці. Їх нагородять дипломами та призами.
Заявки для участі в конкурсі можна подати до 11 жовтня 2021 року у відділ молодіжної політики управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради (вул.Коновальця, 4; тел. (03245) 7-00-07).
Або на електрону адресу: [email protected]
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...