Новини компаній
15:00, 27 жовтня
1
Надійне джерело

Українська скульптура

Новини компаній
Українська скульптура

Українська скульптура від Романа Москаленка — 095 105 42 85

На даному етапі розвитку сучасна українська скульптура переживає свій розквіт. Все частіше ми можемо побачити крім класичної скульптури, різного роду інсталяції та сучасні скульптури. Талановитий український скульптор Роман Москаленко, який одночасно є і провідним українським дизайнером, пропонує створити для Вас унікальну скульптуру. Роман створює образи та ідеї скульптур у своїй дизайн студії, він працює з найпрогресивнішими техніками та володіє ексклюзивними навичками, які виділяють його з поміж інших митців.

Він створює скульптури як для приватних будинків, для будь-якої з кімнат у Вашому власному житлі чи у дворі, так і скульптури для бізнес центрів та місць загального користування: бари, ресторани, готелі, магазинах та салони. Така скульптура стає візитною карткою для відвідувачів та надає цьому місцю неповторності!

Студія дизайну Романа Москаленка

Студія дизайну Романа Москаленка


Сучасні скульптури України

Сучасні скульптури виділяються серед інших своїм стилем, вони оригінальні та неординарні. Така скульптура зазвичай стає головним акцентом Вашої домівки, вона дуже якісно та стильно відіграє свою роль при створенні художньої композиції в оформленні інтер'єру. Скульптор Роман Москаленко та декоратори його студії Вам в цьому допоможуть і не тільки виготовлять такий твір сучасного мистецтва, а й стильно подадуть його у Вашому інтер’єрі.

Вони створюють дуже красиві скульптури, які гармонійно поєднують з витонченими формами водоспаду по склу чи бульбашковими колонами. Також це може бути скульптура, виповнена в техніці лайфкастинг, де реальне тіло дівчини назавжди буде відображено у скульптурі. Всі скульптури які були виготовлені Романом – це індивідуальні та неповторні роботи, які не тільки відповідають сучасності, а створюють її.

Мистецтво сучасної скульптури

Які складові та варіації має мистецтво сучасної скульптури, та чи чули Ви про таку техніку виготовлення скульптури як лайфкастинг? Це витончений та звабливий спосіб назавжди закарбувати в скульптурі пам’ять про Ваше тіло, або тіло Вашої коханої людини. Такі скульптури – це не тільки сучасне мистецтво, а можливість для замовника самому прийняти участь в процесі і виготовити скульптуру основа якої буде Ваше власне тіло. Лайфкастинг – це спокусливо та оригінально, і Ви в цьому переконаєтеся. Після створення такої скульптури її форми можуть залишатись в чистому вигляді, або проходити додаткові процеси декорування та стилізації, а це вже залежить від ідеї та задуму скульптурної композиції.

Замовити стильну, сучасну та оригінальну скульптуру, або навіть прийняти участь в її створенні Ви можете перейшовши на сайт студії, розділ – декорування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скульптура #замовити скульптуру #сучасна скульптура #дизайн-студія Романа Москаленко

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Vasya89
6 листопада, 14:16
Цікаві у вас скульптури! Я б сказав неординарні
Оголошення
live comments feed...