• Головна
  • До відома сільгоспвиробників району
10:59, 28 жовтня

До відома сільгоспвиробників району

До відома сільгоспвиробників району

Відповідно до чинного законодавства відходи тари з-під хімічних засобів захисту рослин (надалі ХЗЗР) відносяться до небезпечних відходів і підлягають утилізації, а поводження з ними має відбуватись із залученням належно ліцензованих операторів. Європейською Бізнес Асоціацією в Україні запущено пілотний проєкт «Агро-Варта» з організованого збору і вивезення використаної тари з-під хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР) .

Для недопущення забруднення територій відходами тари з-під ХЗЗР та забезпечення належного збору з метою подальшої переробки такої тари сільгоспвиробники району можуть реєструватися на онлайн платформі проєкту agrovarta.org .
За допомогою цієї платформи можна не лише подавати заявки на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі, а й знайти багато корисної інформації щодо поводження з такою тарою.

Подані вами заявки будуть автоматично розподілятися між ліцензованими операторами-учасниками проекту «Агро Варта», які – безкоштовно для кінцевого користувача тари з-під ЗЗР - забезпечать повний цикл поводження з цією тарою (збирання, зберігання, транспортування, перероблення). З більш детальною інформацією щодо роботи платформи «Агро Варта» можна ознайомитися в прес-релізі Європейської Бізнес Асоціації, а з процесом подачі заявок - в інструкції . (за посиланням: http://agrovarta.org/)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...