• Головна
  • В РДА відбулася нарада з представниками територіальних громад щодо процедури закупівлі газу для бюджетних установ
10:24, 29 жовтня 2021 р.

В РДА відбулася нарада з представниками територіальних громад щодо процедури закупівлі газу для бюджетних установ

В РДА відбулася нарада з представниками територіальних громад щодо процедури закупівлі газу для бюджетних установ

Вчора, 28 жовтня, під головуванням голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка відбулася нарададиректора департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Богдана Кейвана з представниками територіальних громад Стрийщини.

Учасникам наради дано роз’яснення щодо процедури закупівлі газу для бюджетних установ через систему ПРОЗОРО та підготовки документів для підписання угод з ТОВ «Нафтогаз Трейдинг».DSCN2715

Зазначимо, що через різке підвищення ціни природнього газу на європейському ринку, ціна газу вдарила і на українському. Однак, для того, аби врегулювати ситуацію, за дорученням Президента Кабінет Міністрів, НАК «Нафтогаз України», Асоціація міст України і Палата місцевих влад Конгресу напрацювали Меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зростатимуть.DSCN2724

Меморандум визначає ціну газу» в «Нафтогаз Трейдинг для бюджетних організацій на рівні 16,55 тис. гривень за тисячу кубометрів з урахуванням ПДВ і транспортування, на противагу ринковій – 30-45 грн за кубометр газу. Для населення вартість газу залишається на тому ж рівні, що й минулого року.

Так, станом на сьогодні основним завданням всіх бюджетних організацій, серед яких школи, садки, лікарні — укласти угоду на постачання голубого палива із компанією «Нафтогаз Трейдинг» та відповідно закуповувати природний газ за фіксованими пільговими тарифами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...