• Головна
  • Пісочний фільтр для басейну працює лише на кварцовому піску? Чи є аналоги?
Новини компаній
20:41, 30 жовтня

Пісочний фільтр для басейну працює лише на кварцовому піску? Чи є аналоги?

Новини компаній

Якщо Ви щасливий користувач домашнього басейну, Вам напевно відомо, про необхідність його правильної експлуатації та обслуговування. Ці операції не завершуються встановленням тенту або сходів. Для того, щоб басейном було комфортно та безпечно користуватися усім, варто потурбуватися саме про систему фільтрації. Найпоширенішою та найрозповсюдженішою вважається система на основі пісочного фільтру. Вона недорого коштує, може легко встановлюватися як на басейни середніх розмірів, так і на великі каркасні моделі. Цей фільтр має найпростіший принцип роботи.

Вода пропускається крізь фільтрат – пісок, бруд затримується, а очищена вода проходить далі, повертаючись назад у ємність. Песочный фильтр-насос має визначений термін роботи, потребує регулярної профілактики та очищення. Не можна використовувати його цілодобово, не замислюючись над якістю фільтруючого елементу. Час від часу треба робити зворотний хід, щоби прочистити пісок, оновити його властивості. Щоб зберегти експлуатаційні характеристики насоса, продовжити термін його служби, важливо дотримуватися інструкції, розробленої виробником.

Крім того, особливістю кварцового наповнювачу для фільтру є те, що він може використовуватися не більше 5 років. Потім він просто стає неефективним.  Якщо у Вас немає бажання кожного разу повністю міняти наповнювач, є сучасна альтернатива – скляний пісок.

Чим відрізняється скляний пісок?

Фільтри Интекс можуть доповнюватися фільтратом у вигляді скляного піску. Для багатьох користувачів такий варіант більш прийнятний, адже його не треба змінювати взагалі – термін його придатності необмежений. Але, вартість вища за ціну класичного кварцового. Серед переваг слід відмітити:

  • здатність очищати воду від забруднень, розміром 5 мікрон – це практично найменші частки, які зустрічаються у воді;
  • однорідність гранул;
  • максимально можлива якість очищення;
  • відсутність нальоту на поверхні фільтраційних ємностей.

Зрештою, багато власників вирішують із часом, замінити кварцовий скляним піском, адже, навіть висока вартість не відштовхує тих, хто бажає користуватися басейном комфортно та безпечно. Не змогли вирішити, що краще у Вашому випадку? Проконсультуйтесь із фахівцями на офіційному сайті виробника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...