• Головна
  • Голосування на Стрийщині пройшло без грубих порушень публічного порядку та виборчого законодавства
10:16, 3 листопада 2021 р.

Голосування на Стрийщині пройшло без грубих порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Голосування на Стрийщині пройшло без грубих порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Від початку виборчого процесу, станом на 31 жовтня, до поліції Львівщини надійшло майже 20 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Складено один протокол про адміністративні правопорушення, за іншими зверненнями перевірки тривають.

Так, 31 жовтня на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від одного з кандидатів на посаду міського голови Комарно про те, що представники однієї з виборчих комісій проводять адресні голосування не у повному складі (двоє представників комісії замість трьох). Правоохоронці провели перевірку, за результатами якої було складено протокол за ст.212-18 (Невиконання рішення виборчої комісії, комісії з референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інші повідомлення стосувались перебування на виборчих дільницях громадян у нетверезому стані, голосування виборців без паспорта, порушення правил агітації, поширення недостовірної інформації про кандидатів тощо.

Нагадаємо, 31 жовтня відбулось голосування у позачергових та проміжних місцевих виборах у  Розвадівську сільську раду.

До завершення виборчого процесу правоохоронці Львівщини забезпечують дотримання законності та публічного порядку, охорону виборчої документації під час підрахунку голосів, транспортування бюлетенів та протоколів, а також оперативно реагують на порушення виборчого законодавства.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...