• Головна
  • Актуальні питання на ринку праці Стрийщини
11:22, 3 листопада 2021 р.

Актуальні питання на ринку праці Стрийщини

Актуальні питання на ринку праці Стрийщини

З метою обговорення актуальних питань на ринку праці Стрийщини 2 листопада відбулася зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка з директором міськрайонного центру зайнятості Романою Вишньовською, за участю першого заступника голови РДА Андрія Вовчастого та заступника Володимира Шведа.

Під час конструктивної розмови Романа Вишньовська поінформувала керівництво райдержадміністрації про соціальні послуги та можливості служби зайнятості. Зокрема, були окреслені тенденції на ринку праці Стрийського району щодо зареєстрованих безробітних, пропозицій роботи та ярмарки вакансій, що проводить центр зайнятості для якісного підбору персоналу.
Особливу увагу зосереджено на питанні транспортної доступності до місця праці, створення нових робочих місць, перспективах розвитку інфраструктури району, підвищення фахової компетенції мешканців, у томі числі й за сприяння служби зайнятості.
Йшла мова також про таке важливе питання, як укладання трудових відносин у правовому полі, наслідки нелегального працевлаштування для працівника та громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...