• Головна
  • Видатки територіальних громад Стрийського району за 10 місяців поточного року
15:08, 12 листопада 2021 р.

Видатки територіальних громад Стрийського району за 10 місяців поточного року

Видатки територіальних громад Стрийського району за 10 місяців поточного року

Як інформує управління фінансів Стрийської райдержадміністрації, за 10 місяців 2021 року видатки територіальних громад в цілому по загальному та спеціальному фондах склали 2258,2 млн.гривень, з яких видатки на заробітну плату із нарахуваннями - 1585,8 млн. гривень, або 70,2 відсотки в загальній сумі витрат.

Найбільша частка виплат на оплату праці в загальній сумі витрат має місце у бюджетах Козівської сільської ради (87,2 відсотка), а найменша знову ж таки у Славській селищній раді (48,4 відсотка).

Якщо аналізувати фінансування капітальних витрат, то за 10 місяців на зазначену мету освоєно по усіх громадах 191,7 млн.гривень, або частка в загальній сумі витрат становить 8,4 відсотка.

Динаміка освоєння коштів на капітальні витрати місцевими бюджетами у порівнянні із першим півріччям збільшилась у двічі.Значно покращилися темпи освоєння капітальних витрат і у Гніздичівській селищній раді (13,5 відсотка від загального обсягу видаткової частини), у Розвадівській сільській раді (12,6 відсотка в загальній сумі витрат), Славській селищній раді (19 відсотків), у Грабовецько-Дулібівській та Стрийській територіальних громадах (9,9 та 9,2 відсотка відповідно).

Сподіваємось, що запровадження карантинних заходів не вплине негативно на виконання соціально-економічного розвитку територій кожної громади зокрема, та і Стрийського району в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2021 #245.ua #сайтТвогоміста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...