• Головна
  • Особливості аукціонів з продажу б/у авто
Новини компаній
18:18, 23 грудня 2021 р.

Особливості аукціонів з продажу б/у авто

Новини компаній

Страхові автоаукціони з кожним роком стають доступнішими і популярнішими. Перша причина, чому вибирають спеціалізовані майданчики торгу – гарантія придбання вживаного транспортного засобу. Той, хто має намір купити недороге авто, прагне знайти надійний майданчик. І однією з таких став за останні п'ять років IAAI - страховой авто-аукціон.

Особливості аукціонів з продажу б/у авто, фото-1

Але і тут маса підводного каміння, потрібно знати нюанси торгу, вміти вибрати, розбиратися в специфіці позначень і т.д. Іноді не варто самостійно ризикувати, а краще звернутися до фахівців, наприклад

Цільовий напрямок сайту

На аукціоні можна купити за низькою ціною автомобіль, який буде відповідати високій якості та нормальним технічним характеристикам. Основний напрямок аукціону IAAI – продаж транспорту, пошкодженого у ДТП, від вандальних нападів, втоплених чи викрадених. Тобто ступінь пошкодження автомобілів є різним, як і ціна. Майже 90% покупців залишаються задоволені угодою.

Для підготовки машин до продажу аукціон залучає висококваліфікованих спеціалістів для професійного ремонту та відновлення пошкоджень. Практикується участь в аукціоні представників страхових компаній, сертифікованих дилерів та банків. Так забезпечується гарантія чесного придбання машини, унеможливлюються ризики.

Сам сайт продумано та ретельно опрацьований. На ньому завжди виставляють корисну інформацію, докладні покрокові інструкції. Попередньо потрібно вивчити відомості, виставлені для загального ознайомлення, щоб купити гарантовано авто. Єдиний мінус для покупця – довге очікування на викуплену машину. А після прибуття ще й витрати на розмитнення, постановку на облік. Тому заказать авто из США українці віддають перевагу через спеціальні служби або сайти. Це набагато простіше, позбавляє тяганини і дає шанс на успішне транспортування машини через океан.

Тим більше, що непередбачені ускладнення завжди виникають нізвідки, для їхнього вирішення потрібні знання законів, нюансів спілкування зі службами. Це ще один аргумент на користь звернення до фахівців. Вони надають за розумні гроші кваліфіковану допомогу, починаючи від покупки на аукціоні, експертної оцінки обраного авто, оформлення документації на тривале перевезення, підготовки до транспортування та пошуку автоперевізника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...