• Головна
  • Цінова політика на Брилінту у Стрию
Новини компаній
07:19, 9 червня

Цінова політика на Брилінту у Стрию

Новини компаній

Брилінта ‒ це лікарський препарат компанії «АстроЗенека» для зниження згортання крові потоку і зменшення тромбозних утворень. Таблетки Брилінта призначаються за рецептом від лікаря у випадках, якщо у пацієнта є схильність до атеротромботичних ускладнень, а також для запобігання ризиків інфаркту міокарда та інсульту та появи ускладнень. Крім того, ліки призначають для звуження коронарних артерій з метою запобігання подальшим ускладненням.

Чи можна купити Брилінта у звичайних аптеках?

Препарат Брилінта в оригіналі випускається у формі круглих таблеток, вкритих плівкою рожевого кольору, і мають відповідне гравіювання на кожній пігулці. Кожна таблетка має у своєму складі діючий компонент тикагрелор у кількості 60 мг. Оригінальний препарат Брилінта повинен продаватися у картонній упаковці з блістером, на якому знаходяться 14 капсул.

Купити Брилінта у Стрию можна у багатьох аптеках, але краще уточнити наявність ліків за телефонами гарячої лінії або на сайтах аптек. Перед покупкою потрібно переконатись, що препарат не є підробкою. На жаль, зараз доволі часто трапляються випадки реалізації неякісних лікарських препаратів. Інакше лікарський засіб не буде надавати лікувального ефекту, і ви змарнуєте час і тим самим стан хворого може лише погіршитися.

Цінова політика на Брилінту у Стрию, фото-1

Ціни на Брилінту в аптеках Стрия варіюються від 2 312 грн до 2 755 грн.

Вартість лікарського препарату у Стрию залежить від мережі аптек, розташування закладу та закупівельних цін. Щоб придбати препарат Брилінта за оптимальною ціною, краще спочатку промоніторити цінову політику. Також ви можете здійснити замовлення ліків з доставкою додому. Якщо ви попередньо зробили бронювання препарату на сайті аптеки, то ціна може бути нижчою, ніж продається у вільному продажу. Зараз у країні воєнний стан, тому рекомендується купувати препарат із запасом на кілька місяців, щоб у пацієнта ліки були у достатній кількості. Адже можуть виникнути проблеми із логістикою чи наявністю ліків у вільному доступі.

Кому варто приймати Брилінту і які існують особливості?

Оптимальним варіантом буде придбання препарату Брилінта на офіційному сайті постачальників https://brilinta.com.ua/ . Тут всі лікарські засоби мають підтвердження якості, їх можна придбати за ціною виробника, без передоплати і зі швидкою доставкою. Перед прийомом лікарського засобу необхідно розуміти, яку профілактичну дію має препарат, яким чином він діє на організм людини і на ті захворювання, які безпосередньо мають зв’язок із такими симптомами:

  • Безперервна кровотеча.
  • Крововиливи в мозку.
  • Неправильне функціонування печінки.
  • Якщо тикагрелор застосовується разом з іншими потужними інгібіторами.
  • Підвищена чутливість до тикагрелору.

Ви можете придбати лікарський засіб, зробивши вибір відповідної пропозиції з оптимальною для вас ціною на препарат та вказати найбільш зручний спосіб доставки. Слід відзначити, що ціна Брилінта Стрий за одну упаковку (14 таблеток у 4 блістерах) залежить від кількості упаковок у замовленні. Чим більша кількість упаковок у замовленні, тим нижчою буде вартість.

Як тільки починається прийом препарату, при стабільному перебігу ішемічної хвороби серця у хворого, основний компонент тикагрелор починає активно діяти, про що свідчать результати інгібування агрегації тромбоцитів. Максимальний час пригнічення агрегації тромбоцитів досягається через дві-три години після застосування ліків. В організмі вона діятиме ще наступні шість-вісім годин. Під час запланованого аортокоронарного шунтування варто припинити вживання препарату Брилінта за чотири доби до початку операції, оскільки основний компонент препарату тикагрелор підвищує ризик кровотеч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...