Відпочинок в Україні

Якщо у вас планується відпустка і ви поки ще не обрали де її провести, то придивіться в першу чергу до України. Нам пощастило, бо ми маємо і блакитне море, і високі гори, в нас є степи і густі ліси. Україна багата на різні варіанти відпочинку, вона поблажлива до кожного туриста. Ви можете обрати курорт залежно від своїх цілей та бажань. Український туристичний ринок пропонує варіанти для відпочинку з друзями, сім’єю, дітьми. Вам залишиться тільки обрати щось до смаку. За морем і гумором їдьте в Одесу, гори і водоспади - це точно в наші Карпати, за гостинністю і смачною національною їжею направляйтесь в Полтаву, за вузькими вуличками, австрійською архітектурою та смачною кавою – в Львів. Скільки ще є таких місць про які мало хто знає, скільки ще є локацій не відкритих для людського ока, скільки ще український турист має пропустити через себе, свої враження, почуття. Український туристичний бізнес стрімко розвивається та набирає оберти в позитивному напрямку. Зараз все частіше відбуваються фестивалі їжі, музики, театру, вони приваблюють не тільки жителя України, а і закордонних гостей. Активно відкриваються кафе, кав’ярні та ресторанчики, що сприяє розвитку гастрономічного туризму. Реставруються пам’ятки архітектури та стародавні будівлі, що теж не може не тішити, відкриваються музеї сучасного мистецтва та технологій. Україна сьогодні ще більш захоплююча, ніж була навіть 5 років тому, та якщо ви не проживаєте це, то хіба можете відчути це на собі? Не варто орієнтуватися тільки на закордонні країни, коли не дослідив власної. Краще відкрити в собі дослідника, довіритися серцю, знайти нові маршрути, які обов’язково і неодмінно полюбляться, стануть фаворитами та змусять повернутися ще не раз. Бо хіба може бути щось ближче, ніж рідне – українське?

ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Як би там не було, та найбільше в літній час хочеться зануритися в прозору чисту воду з головою, пірнути як можна глибше, розгледіти дно. Та не кожному до душі спекотні пляжі, не кожен любить морські хвилі, не всім подобається велика кількість відпочиваючих. Альтернативним варіантом є Шацькі озера, які розмістились у Волинській області. Група із 30-ти озер серед яких і найглибше озеро України - Світязь - це хороше місце, як для активного, так і для пасивного відпочинку. Тут прозора та чиста вода, багата підводна флора та фауна, тут часто можна зустріти пролітаючих лелек, журавлів, рябчиків та інших рідкісних пташок. Шацькі озера - це гарний клімат та хороші умови проживання для тварин із Червоної книги. Також тут гарна риба, якщо ви шукаєте відпочинок з можливістю порибалити, то Щацькі озера - чудовий варіант. Місцеві з кожним роком розвивають туристичні послуги на озерах, а також удосконалюють їх рівень. Тут будуються нові будиночки та бази відпочинку, альтанки для барбекю, пропонуються варіанти активного відпочинку, для дітей конструюють нові гральні площадки та літні майданчики. Шацькі озера давно стали цивілізованим відпочинком, та поруч з цим вони не втратили свій статус екологічного та чистого курорту. Приїжджайте сюди з дітьми або друзями, сонце тут лагідне, вода тепла, а природа - чаруюча.

ТУНЕЛЬ КОХАННЯ

Зелений «Тунель кохання» - це феномен природи, ботанічне чудо, яке варто побачити своїми очима хоча б раз в житті. Існує легенда, що саме сюди приїжджають шукати кохання, відчувати його присутність та насолоду, ті хто пройдуться під зеленою аркою, неодмінно знайдуть своє щастя. Тунель кохання розміщений у невеликому містечку Клевань. Історія його утворення загадкова та чаруюча. Раніше, тут ходив потяг, але з часом його рух припинився, а дерева в свою чергу дали волю росту та сплелися в єдину дивовижну арку, якою ми надихаємось сьогодні. Хтось розказує легенди про вірну сумну історію кохання, згадуючи це місце, а хтось - розповідає, що смуги дерев були спеціально насаджені під час війни, щоб таким чином сховати потяг від непотрібних очей. Також існує і третя історія, за версією якої поряд із залізничною колією постійно працював деревообробний комбінат, його завданням було слідкувати за верхівками дерев, щоб ті не розросталися. Після закриття підприємства дивитися за рослинами не було кому, дякуючи чому сьогодні ми маємо красиве диво природи. Приїхавши сюди варто також обов‘язково знати декілька прикмет та  правил загадування бажань: 

1.Якщо ви дійсно закохані, то задумайте одне на двох побажання та міцно поцілуйтеся. Далі просто чекайте і воно здійсниться

2.Якщо ви давно в парі і вам не вистачає романтики в буденному житті - прогуляйтеся за руки по тунелю

3.В день заручин пройдіть через тунель - отримаєте довге та щасливе подружнє життя.

Приїжджайте зі своїми правилами та ідеями, запрошуйте своїх других половинок, прогуляйтеся за руки саме тут, бо ж любов - це головне.

КОБЛЕВО

Коблево - це чи не одне з найбільш відомих курортних містечок на узбережжі Чорного моря. Головною особливістю цього регіону є його клімат, адже саме тут розмістились море та лиман, які межують з сосновим лісом, саме тут чисті широкі піщані пляжі, чисте, лікувальне повітря. Даний курорт часто є лідером при виборі відпочинку з дітьми. А це й не дивно, адже саме тут є безліч розваг для малих - аквапарк, дельфінарій, лунапарки, водні гірки та атракціони. Також в більшості ресторанів та кафе пропонують дитяче меню зі свіжих локальних продуктів. Для молоді тут теж не менше розваг - бари, нічні дискотеки, клуби. Що стосується більш дорослого покоління, то на території Коблево розміщенні лікувальні грязі, які сприяють оздоровленню та лікуванню суглобів та захворювань шкіри. В Коблево пропонують різні варіанти житла, як по комфорту так і по бюджету. Кожен бажаючий зможе підібрати варіант для себе. Прохід до пляжів тут відкритий та безкоштовний, на більшості з них стабільно проводиться ранкове прибирання із задіюванням спеціалізованої техніки. Також санітарні служби пильно слідкують за чистотою піску та моря. На території Коблево є відділення лікарні та карета швидкої допомоги. Якщо ви шукаєте сучасний український відпочинок на березі моря, то не вагаючись обирайте Коблево, ви не пошкодуєте.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Кам’янець–Подільський - це не до кінця оцінене українським туристом місце, але ті, хто тут побував хоч раз, неодмінно захоче повернутися. Середньовічні замки та фортеці по яких так і хочеться гуляти, вузенькі вулички викладені бруківкою, красиві озера, пам’ятки архітектури, яким понад одне сторіччя – все це, та навіть більше чекає вас саме в Кам’янці–Подільському. Присвятіть декілька днів своєї відпустки цьому загадковому місту. Відкрийте для себе кожну його вуличку та закуток, ознайомтесь та не пропустіть жодну із веж та споруд. Це місто так і дихає історією, воно дивує своїми сходами Фаренгольца, костелом Петра і Павла, міською Ратушею, Нижньою та Верхнею брамами. Хто знає, можливо після подорожі ви відкриєте ще якість закутки цього загадкового міста, про які раніше і не доводилось знати подорожуючим. Відвідайте обов’язково місцеві кафе та ресторанчики, бо вони всі теж тут зі своєю історією. А ще, неодмінно завітайте на сувенірний ринок, він тут по-своєму колоритний, купіть дрібничку напам’ять, на згадку про теплі літні дні і пригоди, що сталися з вами в цьому привітному місті України.